nedeľa 14. októbra 2012

Monika Flašíková-Beňová

Táto politička,bezcharakterná zlatokopka ktorá sa priživila na Mečiarovi,ktorej manžel paratizoval a zbohatol na politických zákazkach za Mečiara a Fica si dovolila sobotu 13.10. 2012 hrubo napľut slušným občanom do tváre a ešte potom sa im drzo na FBposmievať.Táto osoba ktorá by za peniaze zradila aj vlastnú mater a ktorá je skorumpovaná aj za ušami,za peniaze EU obhajuje ,asocialov a smeje sa obetam terorizovania,vytržnosti rovno do oči a obhajuje zahalčivý život a kriminalné činy.Táto osoba a jej manžel nemajú najmenšie morálne právo niekoho nalepkovat,chápem že lúza sa hlási k svojím ale to týchto moralných ubožiakov neospravedlnuje.Benova neurobila absolútne nič pre svoj národ za tie prachy ktoré pobera v europarlamente a ešte provokuje a uráža slušných ľudí a ktovie či to nemá po svojích rodičoch-stavím sa že jej otecka by sme našli v skartovaných materialoch štb,jablko nenadarmo nepada daleko od stromu.
Doplním pár názorov na túto kreatúru : Podporovať cigáňov, homosexuálov, zneužívať svoju funkciu čiže nerobiť nič užitočné a vyhlasovať potom že kto je a kto nieje slušný. Život bez cti plný peňazí aj tak by som zhodnotil Moniku Flašíkovú Beňovú.

Flašíková sa bojí násilnej smrti? Však v EU parlamente ju pomáha rozosievať po celej Európe. Až ti budú drviť lebku a ťahať črevá po ulici pochopíš, že takto srať na hlavy ľudom sa nevypláca. Si špina a takú špinu ako ty treba spáliť do tla aj s celou tvojou rodinou. Na merkúr s celým tvojim rodom.

Z celeho srdca Vam prajem, aby sa vedla Vas nastahovala nie jedna, ale minimalne 10 takych rodin ako vedla pana Dobrovodskeho... a fakt by ma zaujimalo, co by ste robili..... tu sa slusny clovek nedovola spravodlivosti, lebo ho oznacite za fasistu!!!!! No ste vy normalna??

Pani Flašíkova pevne verím že dnes celé Slovensko videlo ako ste sa zachovali. Vy nemáte čo robiť v Europarlamente a zastupovať záujmy Slovenska. Však Vy sama ste dnes ukázali že bojujete proti ľudom ktorých trápia asociály a ich každodenne sa zvyšujúca kriminalita. Doprial by som Vám mať takých susedov ako má Oskar Dobrovodsky v Malackách, to jediné si zasúžite. Môžete sa hanbiť pani Flašíkova.
pani Flašíková láskavo by ste mohli zmeniť rétoriku nezabúdajte že ste platená z daní občanov ktorí sú ochotní slušne pracovať a žiadajú za to poriadok a dodržiavanie zákona to nemá nič spoločné s fašizmom

Keby vám to náhodou pri "plnení" vašich povinností v Europarlamente ušlo tak si to prečítajte a zamyslite sa. ;) Ale ja si myslím, že hneď po prekročení hraníc tejto republiky vás existenčné problémy ludí s ktorých ťažko zarobených peňazí si žijete jak prasce v žite prestanú zaujímať !

nedá mi nezareagovať na zábery z TV novín joj,kde sa ukázala v plnej sile pani M.Flašíková a to na protestnom pochode proti cigáňom a skorumpovanej vláde!
Pani Flašíková!
To čo za škandál ste tam predvádzali?To sa chcete takýmto spôsobom zviditeľniť?
Nuž poviem vám,celkom by ste zapadli medli medzi tú čvargu,čo si zastávate!Koho chcete obalamútiť?Na vašom mieste by som sa takýmto spôsobom nezviditeľňovala,my totiž všetci vieme,kto ste a akú moc máte,len neviem pochopiť,prečo si tých Dobrovodského susedov nevezmete vy do susedstva!Vy s nimi žite a potom som zvedavá,či ešte stále budete vyblakovať slušnému človeku,že je rasista a fašista!!
Ten človek sa musí brániť a keďže ho nemá kto vypočuť,rieši to takto a nečudovala by som sa,keby ste tých protestných akcií mali čo najviac.Poctivím ľuďom dochádza trpezlivosť !Tu, v tomto skorumpovanom štáte spravodlivosť dávno skapala a tak sa nečudujem,že idú ľudia do ulíc a taktiež sa nebudem čudovať,ak sa tu bude diať aj niečo horšie.Cigáň (povaľač) je diskriminovaný a je zaujímavé,že ten cigáň,čo pracuje a nie je povaľačom,sa žiadnou diskrimináciou neoháňa!Tak teda vedzte,že ak je tu niekto diskriminovaný,tak je to slušný a pracovitý občan,ktorí žije z minima a trasie sa o miesto v práci a v neposlednom rade aj o život!Vy ste dávno za vodou a tak vám to je všetko u riti,čo sa tu deje a takýmto spôsobom vyjadrovať sa takej dáme,ako ste vy,sa myslím si nepatrí.

Vážená pani
Dnes som sa uistil v tom čo som tušil a aj viem.
Ste rozmaznaný pokrytec a hanba slovenskej multi kultúrnej spoločnosti.
Nehanbíte sa nazvať Pána Oskára Dobrovodského rasiston a fašistom bez mrknutia oka/nepoznám tohoto pána/.
Navrhujem Vám ako zodpovednej občianke skúste sa vymeniť na šesťdesiat dní aj s rodinou Oskára Dobrovodského a spolunažívajte so svojimi susedmi v dobrom aj zlom.
Je mi ľúto,že nechápete podstatu veci a prihrievate si politickú polievočku.
Ešte raz na Vás apelujem "Skúste To" a dokážte to,že Oskár Dobrovodský je to čo ste kričala.
P.S.:Ako občan SR neviem čo ste pre občanov Slovenska v parlamente EU spravila dobrého nevynímajúc pomoci Rómom - asi preto je to tak.

Dobry vecer pani Monika. Zial, neda mi to, musim: chcem sa spytat, ci ste si predtym, ako ste Oskara Dobrovodskeho a ostatnych ludi nasou vladou vyhnavsich do ulic, dnes oznacili za rasistu, predstavili, AKO VEDLA VASHO UTULNEHO TEPLEHO DOMOVA ZIJE BANDA ZVIERAT S OBCIANSKYMI PREUKAZMI, KTORYCH NETRAPI, CI PO ZVYSENI DANI BUDU MAT CO DAT DO HUBY, ZAPLATIT UCTY, HYPOTEKU A TAZKO SPLODENYM DETOM SKOLKU A SKOLU. AKO TATO BANDA - JE UPLNE JEDNO, AKEJ FARBY PLETI A PACHU - VAM HADZE ODPADKY DO VASHO DVORA, AKO VYJDETE NA TERASKU NA RANNU KAVICKU A OVALI VAS SMRAD VYKALOV A MOCU A POPOD NOHY VAM PREBEHNE POTKAN. Predstavili? Skuste to. Mate chut po tejto predstave zit v tomto state a zivit tych, ktori napriek slubu v zmysle ustavy maju sluzit obcanom a nerobia to? Mam Vas za inteligentnu zenu, a preto o tom pochybujem. Ale je pochopitelne, ze Vas prijem z EU je prilis dobry na to, aby ste sa nehanbili za vlastnu tvar. Aj ja som zena a rada pomaham slabsim, ak mozem a viem, ale je rozdiel socialne citit s niekym, kto sucit nepotrebuje, a kto ho naozaj potrebuje. Dnes ste sklamali mnohonasobne viac ludi, ako ste videli v tych uliciach. Drzim Vam palce a prajem uprimne vela stastia, lebo viem, ze "what goes around comes around..." . Pekny zvysok dna. LP

Vážená pani Flašíková - Beňová. S radosťou Vám odporúčam prežiť aspoň jeden mesiac v spoločnosti našich cigánskych spoluobčanov. Nie takých, na ktorých ste zvyknutá z televíznej obrazovky (hudba, spev, asimilovaní cigáni...). Rád by som Vám doprial aspoň mesiac medzi reálnými cigánmi, napr. na "Východe". Pôsobím ako začínajúci pedagóg na VS. Mám vysokoškolské vzdelanie. Moja mesačná mzda v čistom je: 360,60 Eur. Skúste si predstaviť jednú vec. Že by ste Vy mali taký príjem. Nie ako upratovačka, nie ako robotníčka vo fabrike, ale ako vysokoškolsky vzdelaný človek... a popri tom učíte cigánov. T.j. ľudí bez akýchkoľvek minimálnych hygienických návykov, ľudí od ktorých dostanete choroby o akých ani netušíte (o zasoplených, neumytých a páchnucich deckách nehovoriac), ľudí, ktorí nemajú problém na vás zdvihnúť ruku (na mňa to skúšali niekoľko krát chlapci ktorí majú 13-15 rokov a navštevujú 5-7 triedu, no nepochodili, lebo vedia, že ak by prišlo k fyzickému stretu, tak bez ohľadu na stratu zamestnania, mňa by brali asi do basy a ich do márnice... no ľutujem kolegyne, ktorým sa stalo, že ich aj udreli... no vtedy som ešte nebol na škole, lebo by som ich nakopal tak do riti, že by to nerozchodili). Takže vyskúšajte si to pani Flašíková-Beňová... Máte peňazí ako čert pliev. Adoptujte si zopár cigánov. Alebo si spravte s pánom Fedorom romantickú dovolensku na VS v niektorej osade.... a ja Vám osobne garantujem, že po mesiaci ktorý strávite u našich "milých" no o to viac REÁLNYCH cigánskych spoluobčanov, budete obaja iniciovať presne taký istý pochod za slušný život, aký ste práve pez poznania pravdy a reality odsúdili. Teším sa, ak prídete medzi nás z ďalekej Blavy a prežijete si nejaký čas na VS.... Prajem príjemný a nikým nerušený zvyšok večera....

Zaver taký že Flašiková je jeden odporný arogantný človek ktorý pre peniaze urobí všetko okrem poctivej práce a to že táto osoba fandí kriminalníkom,vytržníkom,asocialom,lebo nenavidí slušných ludí a boj za spravodlivost.
Dalej preukazalo sa že okrem zufalých ludí Smer volia podplatený aktivisti,priživníci,tunelári,zlodeji a čvarga a ešte pár hlupákov.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára